BASKILI MASKE

Baskılı Maske

Maske çeşitleri artık herkesin kullanımına göre özelleşiyor. Nano teknolojisi ile üretilen maskelere farklı baskı uygulamaları yaparak her alanda kullanımınızı kolaylaştırıyoruz. Yüz koruyu maskelerin kullanım alanı oldukça fazladır. Kullanım özellikleri tek kullanımlık maskelerden daha fazlasıdır. Nano teknolojinin sunduğu tüm avantajların yer aldığı kumaş kalitesi oldukça kullanışlıdır.

Baskılı Yüz Koruyucu Nano Maske

Özellikle yüzünüzü koruma amaçlı kullanırken, günlük yaşamınıza uygun ve tam koruma istiyorsanız bu ürün tam size göre. Nano teknolojinin işlevsel ve yararlı yapısı tekstil ürünlerinde kullanılması ile oldukça verimli hale gelmiştir. İnsanların kullandıkça yarar gördüğü ürünler ile daha çok bilinirlik kazanmıştır.

Yüz maskelerinde ise medikal anlamda kullanılan tek kullanımlık maskelere alternatif çok fazla yoktur. Firma olarak sizlere özel ürettiğimiz maskeler ile ihtiyacınıza uygun olarak baskı uygulaması yaparak kullanımınıza sunmuş bulunmaktayız. Birbirinden farklı renklerde günlük ihtiyacınıza karşılık verecek maskelerimiz, dilediğiniz desenlerde gününüzü daha keyifli hale getirecek ve tam koruma sağlayacaksınız.

Ağız ve burun kısmını tam olarak kapatan esnek yapısı, anti bakteriyel kumaş özelliği, suya dayanıklı ve ısı yalıtımı sayesinde terletmez özelliğiyle oldukça kullanışlı.

Baskılı Maske Özellikleri

Baskılı maske çeşitleri, yapısı ve özellikleriyle oldukça fazladır. Farklı renklerde kullanıma sahip olan maskelerimiz baskılarıyla oldukça şık duruyor. Birçok kişi maske kullanımında görselliğe önem veriyor ve farklı modellerde yoğun talepler sunuyorlar.

Özellikleri;

  • Yıkanabilir
  • Yüzü tam koruma
  • Geniş kullanım alanı
  • Farklı desenlerde baskılı maske
  • Farklı renk seçenekleri
  • Nano teknolojisi üretimi
  • Anti bakteriyel
  • Terletmez

Bu özelliklerle maskenizi dilediğiniz zaman yıkayabilecek ve sürekli hijyen sağlayacaksınız. Nano teknolojisinin birçok alanda kullanımı keşfedildiği zamandan beri her geçen gün artış göstermiştir. Özellikle tekstil alanında; lekelenmeyen pantolonlar, ıslanmayan ceketler, bakteri barındırmayan kumaşlar ile bambaşka bir dünyanın kapıları açılmıştır.

Nano Teknoloji ile Üretilen Maskeler

Nano teknoloji ile tekstil kumaşları 1-100 nm birleşiminden oluşur. Doğal olarak ya da teknolojik halde oluşturulan bu parçacıklar, moleküler yapı olarak birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu nedenle soğuk ve sıcak hissedilmez. Kullanılacak ürün özellikle maske ise anti bakteriyel yapısı, kirlenmeme özelliği ile sizlere tam baskılı yüz koruyucu nano maske sunuyoruz.