Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

(Maske Siperlik üretimi)

Sağlık sektörü başta olmak üzere birçok alanda koruma amacıyla maske siperlik kullanımı zorunlu bir ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır. Çünkü gözle görülmeyen düşmanlara karşı bedeninizi korumak için bir önlem alınması şarttır. Firma olarak uzun zamandır faaliyette olduğumuz maske siperlik üretimimiz ile korumanız için en iyisini üretiyoruz. Her türlü alanda kullanım imkanı olan ürünlerimiz birçok sektör tarafından kullanılıyor. Virüs, bakteri veya birebir temas halinde olmanız durumunda sağlığınızı tehdit edecek her türlü olasılıktan korunmanızı sağlıyoruz. Üretiminden kullanılan malzemeye kadar hijyen kurallarının tamamına uygun hareket ediyoruz.


Nasıl Üretim Yapıyoruz?

Maske siperliği üretim amacı sağlık sunmak olduğu için firma olarak üretim aşamalarının tamamında bu konuya dikkat ediyoruz. Elemanlarımız tarafından hijyen kurallarına uyularak ve birebir otomasyon ortamında üretim yapılıyor. El değmeden makinelerimiz aracılığı ile tamamlanan üretim aşaması sonunda elemanlarımız titizliği ve kontrolü ile birlikte satış için uygun duruma getiriliyor. Çalışanlarımızın temas etmediği ve el değmeden üretilen maske siperliklerimiz korunmanız için hazır oluyor.


Nerelerde Kullanılır?

Kullanılan malzemeleri özenle seçiyoruz. Teması engelleyen, nefes alırken rahatsızlık hissi vermeyen ve kaliteli, hijyenik malzeme kullanılarak tasarlanan ürünlerimizin kullanımı bu nedenlerden dolayı oldukça geniştir. Kendisinin veya çalışanlarının sağlığını düşünen her birey tarafından kullanımı önerilir. Toplum sağlığı açısından da güvenle kullanabileceğiniz bir dizayna sahiptir.


Görüntü tasarımı şık ve fonksiyonel olarak koruyuculuğu en üst seviyede olan ürünlerimiz;

  • Sağlık
  • Ticaret
  • Diş hizmeti veren kurumlar
  • AVM
  • Özel sektör çalışma alanları
  • Karşılama hizmetleri olan yerler

Başta olmak üzere her kesimden bireysel ve kurumsal olarak talep görüyor. Çalışanların korunması için bilinçli hareket eden her işletmenin bu bilincine uygun olarak üretim yapıyoruz.


Satış ve Dağıtım Kanallarımız

Satın almak için doğrudan işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kesintisiz hizmet ve üretim anlayışımız gereği hemen cevap verilir. Her konuda bilgi almanız da mümkündür.


Neden Tercih Etmelisiniz?

Firma olarak ürünlerimiz pandemi dönemleri başta olmak üzere sağlıklı kalmak isteyen her bireyin, her dönemde tercih edeceği kalitededir. Uygun fiyat garantisi, kolay ulaşım ve hijyenik malzeme kullanımı tercih nedenleriniz arasında yer almalıdır.